Siamská a orientální KOŤATKA Siamese and Oriental KITTENS


Poslední volný chlapeček, který vyhlíží tu svou pravou mazlící rodinu 🐱 

San Salvador Snape

3.5.2024

Stella Ufne Koty x La Lune d´´Or Ocean

chlapeček

osh n 25

Plánované vrhy ve stanici Snape pro rok 2024/25. / Planned litters at Snape cattery for year 2024/25.

Mango Snape

      La Lune d´Or Ocean

Oliva Snape

  La Lune d´Or Ocean

Stella Ufne Koty

    La Lune d´Or Ocean


Chtěli by jste si pořídit dalšího člena rodiny a to siamské nebo orientální koťátko a přemýšlíte o koťátku z naší chovatelské stanice? ... Zajímáte se o koťátko z našeho chovu? ... Mne by zase zajímalo kde a jak koťátko bude žít ...

Pokud máte zájem, napište mi prosím něco o sobě. Zda jste už měli kočičku, jakou, kde žijete a kolik je členů ve vaší rodině... Kdo by se o koťátko staral a například zda máte doma i jiná zvířátka...

Od doby, kdy koťátka začínají chodit jsou volně puštěna po bytě. Hygienické návyky u nich pěstujeme s jejich maminkou hned, jakmile začnou vylézat z pelíšku. Protože jsou naše miminka velice kontaktní a přátelská, očekávají od vás mnoho lásky a pozornosti, na kterou jsou zvyklá.

Koťátka z naší chovatelské stanice odcházejí nejdříve po 14. týdnu jejich věku (u kastrovaných koťátek je to nejdříve po 14. týdnu jejich věku), kdy jsou řádně očkovaná i odčervená. Tím samozřejmě nekončí náš kontakt a práce. Pomoc s jejich výchovou, výživou, výstavou popřípadě dalším chovem je samozřejmostí.

Otázka ceny?

Pro mnohé zájemce je cena zásadní otázkou. Záleží, zda bude koťátko kastrované a prodané na "mazlíčka" nebo zda bude mít nový majitel chovatelské záměry. Cena koťátka na mazlíčka je 20.000Kč včetně kastrace. Tato cena je konečná a to včetně výbavičky, očkování, čipu, průkazu původu i pasu. Je nutno ale říct, že u malého koťátka, které se teprve vyvíjí v dospělého, nelze odhadnout přesně jeho růst.  Proto se cena u koťátka do chovu stanovujeme mezi 7-9 týdnem jeho věku a pohybuje se přes 2000Eur. 

Ráda bych ale případné zájemce ještě upozornila, že počáteční cena koťátka je sice prvním, ale nikoliv jediným výdajem. Proto si prosím uvědomte, že koťátko s vámi bude celý jeho život a bude potřebovat kvalitní krmení ... pelíšky ... pravidelné očkování ...

Koťátka je možné osobně navštívit po prvním očkování, tedy po 8. týdnu jejich věku.  

Skládá se rezervační záloha, která je již nevratná a činí minimálně 30% z kupní ceny . Koťátko je tak rezervované jen pro jednoho zájemce, který se tak stane budoucí rodinou našeho koťátka :) Zbylá část kupní ceny se skládá až při převzetí koťátka. 

Koťátka očkujeme vakcínou Purevax (RCP). V době odběru jsou 2x očkovaná, čipovaná a řádně odčervená, mají vystavený PP i kupní smlouvu a malou výbavičku sebou.

Koťátka na mazlíčky od nás odcházejí už kastrovaná.


Kittens leave us healthy, dewormed, vaccinated and chipped with certificate of origin and health card.

Because they are accustomed to running freely around the house and being showered with love and attention, they have kind and friendly, loving disposition.

Kopírování mého textu a fotek je možné pouze se souhlasem!


Statusy u koťátek :

volné: koťátko hledá nový, vhodný a milující domov

zamluvené: koťátko má zájemce, ale čekáme na složení zálohy

rezervované: na koťátko byla složena záloha, která je nevratná a koťátko již není volné pro další zájemce